top of page
Veri Analizi Yapan Kişi

Telemetri Takip ve

Analiz 

Çözümü

Telemetri Takip ve

Infomobil'in Telemetri Takip ve Analiz Çözümü, sahadaki endüstriyel makineler, arazide çalışan büyük iş makineleri, jeneratörler, soğuk hava depoları, endüztriyem buzdolapları, elektrik panoları  ve benzeri cihazlardan aldığı verileri etkili bir şekilde izleme, analiz etme ve yönetme imkanı sunar. Bu çözüm, cihazlardan gelen verileri görselleştirerek kullanıcıların gerçek zamanlı olarak izlemesini sağlar ve ayrıca detaylı raporlar oluşturur. Ayrıca, varsa alarm durumlarını tespit ederek ilgili kişilere bildirim gönderir.

 

Veri Görselleştirme:

Telemetri Takip ve Analiz Çözümü, cihazlardan gelen verileri kullanıcı dostu bir arayüzde görselleştirir. Bu sayede, kullanıcılar verileri kolayca anlayabilir ve gerektiğinde hızlı kararlar alabilirler.

Detaylı Raporlama:

Çözüm, cihazlardan alınan verileri detaylı raporlar halinde sunar. Bu raporlar, kullanıcılara cihazların performansı, kullanımı ve verimliliği hakkında değerli bilgiler sağlar.

Alarm Üretme ve Bildirim:

Telemetri Takip ve Analiz Çözümü, cihazlardan gelen verileri analiz ederek varsa alarm durumlarını tespit eder. Bu alarm durumları, ilgili kişilere SMS, e-posta veya push notification gibi kanallar aracılığıyla anında bildirim olarak iletilir.

 

Infomobil'in Telemetri Takip ve Analiz Çözümü, işletmelere sahadaki cihazların performansını etkin bir şekilde izleme ve yönetme imkanı sunarak operasyonel verimliliği artırır ve maliyetleri düşürür.

Analiz Çözümü

Demo Talep Et

Demo Talebiniz Alınmışıtr

bottom of page