top of page

infomobil Araç Takip Sistemleri ile Tasaaruf Edin!

Infomobil Araç Takip Sistemleri ile araçlarınızı sayısı fark etmeksizin 7/24 Infomobil uygulaması üzerinden takip edebilir, performans raporlarını inceleyebilir veya rotalarınızı planlayabilirsiniz. 

Infomobil
Araç Takip Sistemleri

27 yıllık kesintisiz sektörel deneyimi, 800 binden fazla hizmet sunduğu araç parkı ve onlarca farklı sektörden yüzlerce farklı firmaya sunduğu hizmetle, salt Araç Takip Çözümü sunmanın dışında, teknoloji ve güvenliği bir araya getirerek, müşteri ihtiyaçlarına yönelik özelleştirilmiş içinde onlarca modül barındıran bir ‘Çözüm Platformu’dur.

Sürüş Skorlama,
Araç ve Çalışan Güvenliği

Araçlarınızın nasıl kullanıldığını, hız sınırlarına uyulup uyulmadığını, bozuk zeminlerde ne şekilde kullanıldığı gibi bilgilere anında ulaşabileceğiniz bir modül sunar.

Araç Maliyet Çözümleri

Her sektörün benzersiz ihtiyaçlarını karşılamak için teknolojiyi kullanıyor ve geleceğin gereksinimlerine önceden cevap veriyoruz. Sadece çalışanlarımızın güvende olmasını sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda işlerini büyütmelerinde, daha az maliyetle daha çok iş yapmalarında ve kendi başarı hikayelerini yazmalarında teknolojik destek sağlıyoruz.

Frame 19.png

Mesai Takibi %25 - %30

Frame 22.png

Pompa Ent

%0 - ?

Frame 25.png

Ücretli Geçiş %3 - %5

Frame 21.png

Sürüş Skorlama

%8 - %12

Frame 23.png

Rolanti Takip

%5 - %6

Sigorta Takip

%12 - %14

Frame 24.png

Rota Planlama

%6 - %8

Frame 26.png

Yedek Parça

%4 - %6

İşletme Maliyetlerinizi
Hemen Infomobil ile düşürün!

Bu maliyet hesaplamaları, işletmenin ihtiyaçlarına ve araçların kullanımına bağlı olarak değişebilir. Ancak alınacak ilave tedbirlerle bu maliyetleri %25-35 arasında düşürmek mümkündür.

siklalşkaiads.png

Filonuzu dijitalleştirerek maliyetleri azaltın, zamandan tasarruf edin ve sürdürülebilirliği artırın.

Demo Talep Formu

Teşekkür Ederiz

bottom of page