Maplink

Verilerinizi tablolarda değil; haritalar üzerinde analiz edin, detayları fark edin

Maplink nedir?

Maplink, şirketinizle ilgili konumsal bilgileri, harita altlığı ile buluşturan ve size özel üretilen bir uygulamadır. Üstelik, size katma değer sağlayan bu çözüme sahip olmak için yüksek bedelli bir sabit yatırıma da ihtiyaç duymazsınız.

Bilgi Güvenliğini Gözeten Çözüm

Maplink, güvenliği de göz önünde bulunduran bir kurumsal çözümdür. Bilginin tek merkezden entegre bir şekilde sunulmasını sağladığı gibi size ait bilgilerin sadece sizde kalmasını garantileyen yöntemler ile bilginin konumsal olarak aranması, sorgulanması hatta güncellenmesini sağlar.

Hiç Yatırımsız, Çok Yönlü Fayda

Maplink teknolojisi, kullanıcılarına herhangi bir donanım/yazılım/hosting yatırımı yapmadan abonelik bazında çok yönlü avantajlar sunar:

  • Erişimi kolaylaştırarak etkin bir müşteri servisi sağlanması,

  • Şirket kurumsal kimliğine uygun olarak size özel çözüm üretimi,

  • Müşterilerinizin kendilerine en yakın bayi ya da şube noktasını bulmasını sağlayarak verimlilik ve noktaların bilinirliğinin arttırılması,

  • Web sitenize katma değer sağlanması. Çalışma saatleri, nokta kategorisi, hizmetler gibi size özel verilere kolay erişim,

  • Türkiye’deki en güncel ve en kapsamlı harita veri tabanından yararlanabilme.

Kesintisiz ve Güvenli Yayın

Maplink, birden fazla web sunucusu ve harita sunucu yazılımı üzerinde, aynı anda çok sayıda farklı sorguya yanıt verebilecek bir teknolojiye sahiptir. Esnek yapısı, yüksek performansı, yedekleme güvencesi ile 7×24 kesintisiz bir hizmet sağlanmaktadır.

Farklı Sektörlerin Ortak Tercihi

Infotech, Maplink ile farklı sektörlerin değişik ihtiyaçları için üretilen çözümler onları farklı bir platforma taşıdı, müşteri memnuniyetini arttırdı.