top of page
young-caucasian-woman-car.jpg

Sürüş Güvenliği ve
Çalışan Güvenliği Çözümü

Araçların üzerine yerleştirilen sensörler ve teknolojik cihazlar aracılığıyla sürücü davranışlarını sürekli olarak izlenerek, sürücülerin hızlanma, frenleme, viraj alma gibi etkileşimlerini değerlendirerek ve olası riskli durumları tespit eden bir çözüm sununuyoruz.

Yapay zeka destekli analizlerle, sürücünün sürüş davranışlarını değerlendirerek riskli durumları tespit ederek sürücülere ve işletmelere uyarılar gönderir, periyodik olarak raporlar.

Elde edilen veriler doğrultusunda  sürücülerin güvenli sürüş becerilerini geliştirmelerine yardımcı olmak için eğitim ve geri bildirim mekanizmaları sunarak, sürücülere, güvenli sürüş teknikleri konusunda düzenli olarak eğitimler verilir ve sürüş performansları hakkında geri bildirimler sağlanır.

Bunlara ek olarak,  acil durum müdahalesi için bir çözüm  sunar. Kaza, gasp, hırsızlık gibi durumlarda, sistem otomatik olarak acil yardım çağrısı yapabilir veya işletmelere ve kolluk kuvvetlerine bildirim gönderebilir.

lady-putting-car-seat-belt-before-driving-close-up-belt-buckle-safe-drive-concept.jpg

Bu yöntemlerin kombinasyonu, Infomobil'in çözümü aracılığıyla işletmelerin sürücü güvenliğini sağlamasına ve güvenlik standartlarını yükseltmesine olanak tanır.
Infomobil olarak sektöre özel çözümlerle geleceğe yön veriyor, müşterilerimize güçlü bir çözüm ortaklığı vaad ediyor

 

bottom of page