infomobil_logo.png

araç takip & IoT

Sektörel Çözümler

Sektörünüze göre özelleştirilmiş araç takip çözümleri ile şirketinize değer katın.

 • Motosiklet Takip Sistemi

  Motosikletlerin aküsünü bitirmemesi ve suya, toza dayanıklılık için özel olarak üretilmiş cihazlar ile, motosikletlerin şubeden çıkış ve giriş zamanları, gelen siparişe en yakın motosikletin tespiti, sipariş eden müşteriye varış zamanları, şubede uzun süredir kullanılmayan motorların tespiti gibi motosiklet filosu olan evlere sipariş hizmeti sağlayan şirketler için tüm motosikletler kolayca yönetilebilmektedir.

 • Sağlık Sektörüne Özel Araç Takip

  Infotech'in sahip olduğu zengin hastane, eczane ve her türlü sağlık kurumu datasıyla, ilaç mümessillerinin gün içinde hangi hastaneleri ziyarete gittikleri, ne kadar süre geçirdikleri, çalışma bölgelerine (brick) ne zaman girdiği, ne zaman ayrıldığı kolayca raporlanmaktadır. 

  Ayrıca şirketin CRM sistemiyle entegtasyonla da planlanan-gerçekleşen ziyaret karşılaştırılması yapılabilmektedir.

 • Servis Araçları Yönetim Sistemi

  Okul servisi ve personel servislerinde, servis yolcuyu alacağı noktaya yaklaştığında ve servis okula vardığında veliye veya servis yolcusuna SMS ile bilgilendirme yapılır.

   

  Üstelik yabancı yolcular için farklı dillerde SMS gönderimi mümkündür. 

 • Filo Yönetim Sistemi

  Araçlarınızın sigorta, muayene, vergi gibi atlanmaması gereken işlemlerin detaylı bilgileri ve zamanı geldiğinde otomatik bilgilendirme;

   

  Araç detaylı bilgileri, ruhsat bilgileri, sürücü bilgileri, trafik cezaları, kaza tutanakları,  HGS/OGS bilgileri, kiralama bilgileri ve lastik bilgileri gibi çeşitli bilgilerin saklanması gibi özelliklerle filo yöneticilerinin temel kaynağı olarak kullanılmaktadır. 

 • Soğuk Zincir Yönetim Sistemi

  Frigofrik taşıma yapan araçlar ve soğuk hava depolarında yüksek kaliteli işçilik ile takılan sensörler ile sıcaklık, nem ve kapı açık/kapalı bilgisi anlık olarak takip edilebilmekte ve geçmişe dönük olarak trend grafikleri ile raporlanabilmektedir.

   

  Sıcaklık ve nem belirlenen aralıkların dışına çıktığında belirli kişilere, belirli sürenin altında halen istenen değerlere ulaşmamışsa bir üst kişiye anlık e-posta ve SMS ile bilgilendirme yapılmaktadır. 

Infotech Logo

Şehit İlknur Keleş Sk. Dural Plaza, No:3, Kat:8, Kozyatağı, Kadıköy / İstanbul

© Infotech 2020

Infotech

Hakkında

Referanslar

Araç Takip ve IoT

Infomobil

Infonav

Coğrafi Bilgi Sistemeri (GIS)

 

Maplink

Inforisk

 • Infotech Linkedin
 • Infomobil Instagram
 • Infomobil Twitter
 • Infomobil YouTube
Infomobil AppStore
Infomobil Google Play