Tele Atlas Moma Saha Ekibi Türkiye de

Tele Atlas ve Infotech’in harita üretimi için kullandığı süreç temel olarak aşağıdaki aşamalardan oluşmaktadır:

Harita üretimi, hava fotoğrafları, uydu görüntüleri, kağıt haritalar, kamu veya özel sektör tarafından oluşurulan veriler gibi bir çok değişik kaynaktan alınan bilgi ve belgeler baz alınarak başlar. Araç takip uygulamalarının GPS logları, Tele Atlas mobil harita üretim aracının (Tele Atlas Mobile Mapping Van) logları da bu amaçla kullanılmaktadır.
Infotech saha ekipleri en yeni teknolojik ekipmanları kullanarak araziden toplanan verileri en hızlı şekilde işleyerek navigasyon haritası veritabanına aktarırlar.
Infotech ve Tele Atlas ekipleri ayrı ayrı, üretilen veriyi sahada test ve kontrol ederek en yüksek seviyedeki doğruluk ve hassasiyetin oluşmasını sağlarlar. Test sonuçları SLA (Service Level Agreemet) kriterlerinin mutlak üstünde olmalıdır. Hergün yapılan harita güncelleme işlemleri, üç aylık periyotlarla Tele Atlas tarafından piyasaya sürülmektedir
Son olarak Infotech ve Tele Atlas servis merkezi, değişik erişim kanalları kullanılarak kullanıcılar ve müşteriler tarafından gönderilen eleştiri ve yorumları da dikkatle değerlendirip veritabanını güncelleyerek son ürünün müşteriye en iyi kalitede erişmesini sağlar..