NAVİGASYON SİSTEMLERİ

infonav-logoNavigasyon Platformu Infotech’in müşterilerine ve iş ortaklarına sunduğu, bir navigasyon sistemi için gerekli olabilecek her türlü servis ve ürünü barındıran platformun genel adıdır.

Türkiye’nin sokak-cadde bazında en güncel ve en kapsamlı sayısal haritaları ile dünyanın yüksek performanslı navigasyon yazılımını kullanarak istediğiniz lokasyona en kısa ve en çabuk şekilde ulaşın. InfoNav platformu ile araç içi, kişisel navigasyon, cep telefonu ve PDA gibi çok farklı cihaz ve altyapı için (farklı donanımlar, işletim sistemleri, veri formatları, vb.) navigasyon sistemleri oluşturmak veya desteklemek olanaklıdır.
NavigationCoverage

Her bileşeni Infotech’in konusunda lider uluskararası iş ortaklarıyla birlikte hazırlanmış, test edilmiş ve sürekli gelişmekte olan bu platformdan, müşterilerinin gereksinimleri doğrultusunda seçilen bileşenler, Infotech’in uzmanlığı ve güvencesiyle sunulmaktadır. Navigasyon, farklı formatlarda GPS entegrasyonlu ve ekranlı ekipmanlar kullanılarak, varılmak istenen adrese sayısal navigasyon haritaları üzerinden text bazlı bilgiler ve sesli yönlendirme ile varılması Navigasyon Sistemlerinin temel amacıdır. İhtiyaç duyulan değişik kategorilerdeki (POI) önemli noktaları sorgulamak, irdelemek ve bu noktalara erişmek için kullanılmaktadır.

Mobilite ve konuma dayalı teknolojiler alanında özgün çözümler geliştirmek, müşterilerine geri dönüşü yüksek, katma değer yaratan ve kullanılabilir ürünler sunmak istiyoruz. infonavbanner

Kurumsal Web Sitesi İçin Tıklayın
Harita Üretim Kanunu